FAQ - Najczęściej Zadawane Pytania

Najczęściej zadawane pytania

Wysyłkę organizujemy na terenie całej Polski.

Paczki wysyłamy do paczkomatów InPost (koszt 15zł) lub kurierem (koszt 18zł).

Wysyłka dla towarów powyżej 200zł jest darmowa.

Jeśli planujesz zamówić większą ilość – prosimy o kontakt w celu skalkulowania ceny przesyłki.

Twój produkt będzie wysłany między 3-5 dni roboczych po złożeniu zamówienia. Składa się na to czas zaksięgowania przelewu oraz przygotowanie przesyłki. W wyjątkowych przypadkach zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu po skontaktowaniu się z klientem.

Jeśli zależy Wam na otrzymaniu towaru w konkretnym terminie proszę o informację przed zakupem, dołożymy wszelkich starań aby zamówienie dotarło na czas.

Nasze betonowe produkty pakujemy w papier ekologiczny. Z racji tego, że są to wyroby ciężkie staramy się zabezpieczyć je wypełniaczem do paczek i/lub folią bąbelkową (powoduje to bezpieczniejszy transport).

W takiej sytuacji prosimy o kontakt z nami. Postaramy się sprawnie uzupełnić zapasy betonek.

Czas uzupełnienia może się wydłużyć w zależności od ilości zamówień. Pamiętajcie o tym, że wszystkie produkty są ręcznie robione przez nas, więc prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.

Nasze produkty możecie odebrać w Krakowie i Skawinie po wcześniejszym umówieniu odbioru. Prosimy o kontakt w celu podania adresu.

Tak, mogą – każda osłonka jest niepowtarzalna. Nie zrobimy dokładnie dwóch identycznych produktów. Beton cechuje porowatość i nie jesteśmy w stanie odtworzyć dwóch takich samych faktur na powierzchni betonowego elementu. Dokładamy wszelkiej staranności, żeby takie same wymiary były powtórzone dla każdej betonki.

Nasze produkty są zaimpregnowane. Dzięki temu zabiegowi zmniejszamy chłonność betonu i zabezpieczamy materiał przed zabrudzeniami. Aby zabezpieczyć powierzchnie, na których postawisz naszą betonkę – do każdego produktu dodajemy antyrysowe podkładki.

Niektóre z naszych osłonek posiadają w dnie niewielkie wgłębienie, które po przewierceniu lub przebiciu – tworzy otwór drenażowy. Możesz tego dokonać samemu po zakupie osłonki.

Jasne, że tak.

Przy przekroczeniu ilości 10 sztuk jednego produktu zapraszamy do kontaktu mailowego przed zakupem. Zapytaj o interesujące rabaty na większe ilości.